Privatumo politika

Privatumo politika

mkamatai.lt svetainės administracija įsipareigoja saugoti jūsų konfidencialumą internete. Jūsų pateiktų duomenų saugumas mums yra labai reikšmingas. Mūsų konfidencialumo reglamentas yra pagrįstas Bendrojo Europos Sąjungos asmeninių duomenų apsaugos reglamento (BDAR) reikalavimais. Asmeninių duomenų rinkimo tikslas: mūsų svetainės veiklos gerinimas, susisiekimas su šios svetainės lankytojais, naudotojų duomenų apdorojimas, skirtas interneto paslaugai – prekyba, taip pat žemiau išvardintiems veiksmams.

Asmeninių duomenų rinkimas ir jų panaudojimas

Mes renkame ir panaudojame Jūsų asmeninius duomenis tik Jums savanoriškai sutikus. Jūs sutinkate su tuo, kad mes renkame ir išsaugome čia išvardintus duomenis:
• vardas ir pavardė
• elektroninio pašto adresas
• telefono numeris
• namų adresas
Jūsų duomenų rinkimas ir išsaugojimas yra vykdomas pagal įstatymus, veikiančius Europos Sąjungos bei Lietuva teritorijoje.

Duomenų išsaugojimas, keitimas ir panaikinimas

Vartotojas, pateikiantis svetainei mkamatai.lt savo asmeninius duomenys, turi teisę šių duomenų trynimui, keitimui ir taip pat leidimo šiuos duomenys naudoti atšaukimui. Jūsų asmeninių duomenų išsaugojimo trukmė: pagrindiniai puslapio veiklai vykdyti, reikalingų duomenų naudojimo trukmė. Užbaigus Jūsų duomenų naudojimą, svetainės administracija panaikina šiuos duomenis. Norint gauti prieigą prie savo duomenų, jūs galite susisiekti su svetainės administracija šiuo el. pašto adresu: krivaiciai@gmail.com.
Jūsų asmeninių duomenų perdavimas trečiai pusei gali būti atliktas, tik esant jūsų savanoriškam sutikimui, mes negalime keisti jūsų duomenų, jeigu jie buvo perduoti su mumis nesusijusioms organizacijoms.

Techninių duomenų panaudojimas svetainės lankymo metu

Svetainės mkamatai.lt lankymo metu, duomenų bazėje išsaugomi užrašai apie jūsų IP adresą, lankymo laiką, jūsų naršyklės nustatymus, operacinę sistemą, bei kitą, reikalingą teisingam svetainės turinio atvaizdavimui informaciją. Pagal išvardintus duomenis neįmanoma atskleisti lankytojo asmenybės.

Informacijos suteikimas vaikams

Jeigu Jūsų vaikas arba globotinis be Jūsų leidimo suteikė mums savo asmeninius duomenis, susisiekite su mumis šiuo el. paštu: krivaiciai@gmail.com.
Nepilnamečių asmenų duomenų išsaugojimas be tėvų arba globėjų leidimo mūsų svetainėje yra draudžiamas.

Slapukų naudojimas

Teisingam mūsų svetainės mkamatai.lt turinio atvaizdavimui, mes naudojame slapukus. Tai yra nedidelės bylos, kurios yra išsaugomos jūsų įrenginio atmintyje. Slapukai padeda svetainei išsaugoti kalbą, kurią jūs naudojotės naršymo metu, peržiūrėtus puslapius, ši informacija bus naudinga, sekančio svetainėje apsilankymo metu. Slapukų dėka, svetainės peržiūra tampa žymiai patogesnė. Išsamiau apie slapukus Jus galite paskaityti čia. Slapukų naudojimas gali būti savarankiškai nustatytas naršyklėje. Atsisakymas priimti slapukus gali apriboti svetainės našumą.

Asmeninių duomenų naudojimas kitomis priemonėmis

Mūsų svetainėje yra naudojamos papildomos internetinės priemonės, kurios vykdo duomenų rinkimą, nepriklausantį nuo mūsų.

Tomis priemonėmis surinkta informacija gali būti perduota šių organizacijų vidinėms tarnyboms ir tokiu būdu gali būti panaudota nuosavo reklaminio tinklo reklamos personifikacijai. Šių organizacijų naudotojų susitarimus Jūs galite perskaityti jų svetainėse. Ten pat galite atsisakyti asmeninių duomenų rinkimo išvardintomis priemonėmis, Google Analytics blokatorių rasite čia. Mes neperduodame asmeninių duomenų kitoms organizacijoms arba tarnyboms, nenurodytoms šiame konfidencialumo reglamente. Išimtį sudaro tik duomenų perdavimas valstybinėm organizacijom, joms pareikalavus ir įgaliotoms vykdyti tokius veiksmus.

Nuorodos į kitas svetaines

Mūsų mkamatai.lt svetainėje gali būti rastos nuorodos į kitas, mūsų nevaldomas, svetaines. Mes neprisiimam atsakomybės už jų turinį. Mes rekomenduojame susipažinti su kiekvienos jūsų lankomos svetainės pateiktu konfidencialumo reglamentu.

Konfidencialumo reglamento pokyčiai

Mūsų svetainės mkamatai.lt konfidencialumo reglamentas gali keistis. Mes įsipareigojame pranešti apie šiuos pokyčius, patalpinus naują konfidencialumo reglamentą šiame puslapyje. Mes atidžiai sekame visus pokyčius teisės aktuose, kurie yra susiję su asmeninių duomenų saugojimu Europos Sąjungoje ir Lietuvoje. Jeigu jūsų asmeniniai duomenys yra išsaugoti mūsų svetainėje, mes pranešime jums apie konfidencialumo reglamento pokyčius. Jeigu jūsų duomenys buvo įvesti neteisingai, mes negalėsime su jumis susisiekti.

Atsiliepimai, baigiamosios nuostatos

Konfidencialumo reglamento klausimais jūs galite susisiekti su svetainės mkamatai.lt administracija šiuo el. paštu: krivaiciai@gmail.com, arba užpildžius kontaktams skirtą langelį, nurodytą atitinkamame svetainės puslapyje. Jeigu jūs nesutinkate su šiuo konfidencialumo reglamentu, jūs negalite naudotis svetainės mkamatai.lt suteiktomis paslaugomis. Šiuo atveju, jūs turite susilaikyti nuo mūsų svetainės lankymo.