Atgimimas

          Nei daug nei mažai – 3 mėnesius užtruko mums vėl pradėti savo veiklą. Šie mėnesiai mūsų gyvenime buvo labai niūrūs, tačiau nepaisant to – neturėjome net mažiausios minties viską baigti. Žinojome, kad anksčiau ar vėliau vėl gaminsime ir džiuginsime jus vėjo garsais 🙂 Naujos dirbtuvės dar neįrengtos, tačiau kol kas sėkmingai dirbame namų kieme įrengtose laikinose dirbtuvėse, kuriose ir buvo pagaminti visi varpeliai, kuriuos turėjome Jūros šventėje ir tie, kurie dabar jūsų laukia elektroninėje parduotuvėje.

          Taip pat greičiausiai pastebėjote, jog apie 10% pakėlėme kainas. Tai padaryti buvome priversti dėl drastiškai išaugusių metalo  ir medienos kainų. 

           Visus 3 mėnesius laiko veltui neleidome – prikūrėme naujų idėjų. Svajojame metų bėgyje pristatyti naują produktą – iš vėjo varpelių vamzdžių pagamintą durų skambutį, kuris skleistų gyvą garsą, kas kartą atėjus svečiams. Juk sakoma, jog svečias į namus – tai Dievas į namus. Taigi manome, jog tokios mažos šventės pradžia turėtų būti paženklinta ir  gražiu, darniu garsu 🙂 

          Pabaigai – esame labai jums dėkingi, kad perkate, kad nepamiršote. Jūs ir esat viso šio gražaus kūrybinio proceso centras ir pagrindinis tikslas. Nes net ir nuostabiausias pasaulyje daiktas nebus reikalingas, jei niekas nenorės jo turėti. Taigi dar kartą tariame didelį ačiū ir iki greito!

Vėjo varpeliai - MK amatai
Vėjo varpeliai - Jūros šventė

Leave a Comment